Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 35
Zakładki : 6
Odsłon : 330735

 

 

Zabrania się rozpowszechniania bez naszej zgody treści oraz zdjęć zamieszczonych przez nas i należących do naszej firmy.

Regulamin imprez organizowanych przez  „WESOLANDIĘ”:

1.  Wesoła impreza odbywa się po uprzedniej: rezerwacji terminu, wpłaty zaliczki w wysokości 50 zł., oraz wcześniejszym ustaleniu miejsca zabawy.

 

 

2.  Rezerwacja terminu  następuje poprzez pocztę elektroniczną, lub telefonicznie

 

3.  Termin organizacji przyjęcia ustalamy na około 3-4 tygodnie wczesniej przed datą przyjęcia, w przypadku większej imprezy zorganizowanej min. 4 tygodnie wcześniej.

 

4.  Rodzice oraz organizatorzy przyjęcia biorą odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników zabawy.

 

5.  W przypadku rezygnacji z urodzin klient ma prawo zmienić termin rezerwacji przyjęcia.

 

6.  Dzieci mają obowiązek posiadania wygodnych ubrań do zabaw ruchowych.

 

7. Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na malowanie twarzy dzieci w trakcie przyjęcia, upewnijcie się, czy nie są one uczulone. W przypadku skłonności do alergii lub chorób skóry należy zachować ostrożność!  Zgoda rodziców zwalnia organizatorów Wesolandii od odpowiedzialności związanej ze skutkami wynikającymi z malowania farbami.

 

8.Przed przyjęciem należy przygotować pomieszczenie usuwając cenniejsze dekoracje, doniczki, wazon, np.: zbędny stolik, zapewniając dzieciom więcej przestrzeni

 

9. Przygotowania do rozpoczęcia zabawy rozpoczynamy na około 30 min. przed umówioną godziną.

 

10. Przyjęcie kończymy zgodnie z ustaloną godziną.  Każda kolejna godzina to dodatkowy koszt.

 

11. Przyjęcia na życzenie klientów upamiętniamy na zdjęciach, za zgodą rodziców umieszczamy na stronie www.wesolandia.bydgoszcz.pl

 

12.Na własną odpowiedzialność rodzice częstują artykułami spożywczymi.

 

13.Klient ma możliwość odwołania imprezy do 24 h przed jej realizacją bez konsekwencji finansowych, w innym przypadku prosimy o wpłatę na konto 50 złotych za "blokowanie terminu". W razie odwołania zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia telefonicznego pracownika Wesolandii.

 

14.Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zwarcia elektryczne , brak zabezpieczonego miejsca na imprezę, wypadki w miejscu imprezy jak również opłaty ZAIKS oraz inne wynikłe w trakcie imprezy.

 

15.Oświadczamy iż zawierając zamówienie posiadamy sprzęt sprawny technicznie, zdatny do użytku przez dzieci i młodzież szkolno-przedszkolną.

 

 

Wszelkie zmiany w niniejszym regulaminie – będą na bieżąco umieszczane na stronie www.wesolandia.bydgoszcz.pl

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI STROJÓW REKLAMOWYCH,  MAŁEGO ZAMKU DMUCHANEGO...

1. Osoby korzystające z usług wypożyczalni mają możliwość wypożyczenia  strojów reklamowych, zamku dmuchanego, wyświetlacza multimedialnego wraz z ekranem, oraz maszynki do baniek mydlanych.

2. Wypożyczalnia pobiera z góry  depozyt za wypożyczenie stroju reklamowego, wynosi on 100 złotych. Depozyt za wypożyczenie zamku dmuchanego to 200 złotych. Depozyt za wypożyczenie maszynki do baniek, projektora oraz ekranu 100 złotych.

4. Warunkiem wypożyczenia  jest okazanie dowodu osobistego, oraz wypełnienie i podpisanie umowy wypożyczenia.

5. Wypożyczający zobowiązany jest podać wypożyczalni swoje aktualne dane osobowe i teleadresowe.

6. Wypożyczone towary  powinny być zwrócone w stanie kompletnym i nie gorszym w stosunku do stanu, w jakim zostały wypożyczone.

7. Usługa wypożyczenia trwa od momentu wypożyczenia do momentu zwrotu  do wypożyczalni lub do momentu rozliczenia się z wypożyczalnią w przypadku nie dokonania zwrotu towaru.

8. W przypadku wyrażenia chęci wypożyczenia towaru  na okres dłuższy wypożyczalnia pobiera dodatkową opłatę.

10. W przypadku nie zwrócenia towaru w uzgodnionym terminie wypożyczalnia pobiera dodatkową opłatę liczoną: stawka standardowa wg cennika razy liczbę dni ponad uzgodniony termin korzystania z towaru.

11. Osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność za wypożyczony towar od momentu wypożyczenia do chwili zwrotu.

12. W przypadku niedokonana zwrotu towaru bądź zniszczenia lub uszkodzenia  wypożyczający zobowiązany jest uiścić kwotę stanowiącą równowartość aktualnej ceny towaru bądź pokryć koszty naprawy lub przywrócenia go do stanu pierwotnego.